top of page

Schody

© Copyright GRANIT.PL
Schody - Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy jedną z większych firm, które zajmują się produkcją wyrobów i elementów wykończeniowych z kamieni naturalnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i w całym kraju.

Perfekcyjnie wykonane schody kamienne mogą zagwarantować przepiękny efekt aranżacyjny, tym samym stając się doskonałym elementem wystroju domu piętrowego. Dobrze dobrana forma i faktura stopnic, potrafi wzbogacić i wypełnić każde wnętrze.

Schody granitowe

Schody granitowe mają niezwykle indywidualny charakter, ponieważ każda płyta granitu ma własny niepowtarzalny wzór. Pasują zarówno do klasycznych, wnętrz jak i bardziej nowoczesnych stylizacji.

Granit jest niezwykle trwałym surowcem, który niewątpliwie zapewnia efektowny wizualnie wygląd. Stosowany przez nas surowiec, gwarantuje wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne, a w szczególności na działanie słońca oraz mrozu.

Schody granitowe nie ulegają ponadto ścieraniu, a pojawiające się podczas użytkowania drobne rysy, łatwo można usunąć poprzez polerowanie, które z powodzeniem można wykonać samodzielnie. Schody granitowe charakteryzują się gładką powierzchnią i dzięki temu są łatwe w czyszczeniu i codziennym użytkowaniu.

Ze względu na wysoką wytrzymałość, schody kamienne mogą być stosowane jako schody wewnętrzne i zewnętrzne.

W naszej ofercie dostępne są granity takie jak: Balmoral, Colontial Gold, Multicolor Red, Rossa Porino, Colonial Cream, Millenium Fantasy itd. Więcej rodzajów oraz zdjęcia kamieni dostępne są w zakładce „Granit”.

Nasze wyroby wytwarzane są na indywidualne zamówienie - produkowane są zgodnie z życzeniem Klienta. Będąc doświadczoną firmą, która wsłuchuje się w Państwa oczekiwania, gwarantujemy, że efekt finalny spełni Państwa oczekiwania, a my sprostamy stawianym nam wymaganiom.

Zajmujemy się produkcją i profesjonalnym montażem od lat, wspieramy naszych klientów w całym procesie od zakupu po finalny montaż. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy również do naszej siedziby. Znajdujemy się w Solcu Kujawskim, niedaleko miasta Bydgoszcz oraz Toruń. Swoją ofertę adresujemy przede wszystkim do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, ale jesteśmy również otwarci na zlecenia z całej Polski.

bottom of page