top of page

Parapety

© Copyright GRANIT.PL

Parapety - Toruń, kujawsko-pomorskie

Nasz zakład kamieniarski istnieje od 1979 roku. Lata doświadczeń sprawiły, że staliśmy się jedną z najprężniej funkcjonujących firm w branży kamieniarskiej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a nasze wyroby znane są w całej Polsce. W naszej bogatej ofercie elementów wykończeniowych domów występują parapety kamienne ( granitowe i marmurowe) zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.

 

Parapety kamienne

Wykonywane przez nas parapety kamienne produkujemy w dowolnych wymiarach, oczekiwanych przez Klienta kształtach oraz z wybranych przez niego surowców. Istnieje również możliwość doboru grubości zamawianego parapetu. Ze względu na powyższe czynniki, sprzedawane przez nas wyroby wyceniamy indywidualnie.

Parapety granitowe

Niewątpliwie najwdzięczniejszym materiałem, z którego produkowane są parapety zewnętrzne, jest granit. Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i właściwości fizykochemiczne granitu sprawiają, że parapety granitowe będą cieszyć Państwa nienagannym wyglądem i estetyką wykonania przez wiele lat. Naturalnie parapety granitowe sprawdzają się idealnie także jako elementy wykończeniowy wnętrz. Wpisują się doskonale zarówno we wnętrza zaprojektowane w industrialnej i surowej stylistyce, ale również w pomieszczeniach o aranżacji klasycznej.

Jako że granit jest surowcem naturalnym, do jego cech charakterystycznych należy to, że w obrębie jednego rodzaju granitu występują różne odcienie, wzory, desenie. Oczywiście to nie jest wadą kamienia, jednak swoistym atutem. Ze względu na te właściwości, każdy produkt wyprodukowany z granitu jest niepowtarzalny.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór granitów i innych rodzajów kamienia naturalnego. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalnym doradztwem. Nasza firma zlokalizowana jest w Solcu Kujawskim, dlatego zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej firmy mieszkańców Torunia, Bydgoszczy oraz innych pobliskich miejscowości.

bottom of page