top of page

Blaty

© Copyright GRANIT.PL

Blaty – Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Elegancki blat to wizytówka każdej kuchni czy łazienki. Są to pomieszczenia, z których korzystamy codziennie, dlatego bardzo ważne jest, aby blat pasował do wnętrza, był funkcjonalny, ale także wytrzymały i odporny na ścieranie.

Jeśli poszukują Państwo najlepszego materiału na blaty kamienne to zdecydowanie polecamy nasze usługi. Blaty wykonane z kamienia naturalnego to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie niepowtarzalność, estetykę i trwałość. Ich dużą zaletą jest to, że można je wykorzystać w różnych stylach i łączyć z innymi materiałami. Posiadamy bardzo duży wybór naturalnych kamieni, które doskonale sprawdzą się jako eleganckie i wytrzymałe blaty kuchenne lub łazienkowe. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Solcu Kujawskim tuż przy trasie Bydgoszcz-Toruń, gdzie będą mogli Państwo wybrać odpowiedni kolor, wzór i fakturę kamienia. Nasi specjaliści i montażyści pomogą Państwu zrealizować wszystkie pomysły. Współpracujemy z Klientami od pomiaru aż po montaż. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór blatów kamiennych z granitu, marmuru a także blaty z kwarcytu. Obsługujemy Klientów z całej Polski, a w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, Bydgoszczy i Torunia.

Blaty z kamienia

Znajdą Państwo u nas bogatą ofertę kamieni naturalnych, które świetnie nadają się do wystroju domów i wnętrz. Blaty wykonane z kamienia są funkcjonalne i nadają wnętrzu elegancji.

Blaty kuchenne granitowe

Wybór granitu na materiał, z którego stworzymy blat kuchenny to świetna inwestycja. Jest to bardzo trwały kamień, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, jest także łatwy w utrzymaniu czystości. Blaty kuchenne granitowe nadają wnętrzu elegancji i tworzą ponadczasowe piękno. Najczęściej do wyrobu blatów stosujemy granit o grubości 3 cm. Posiadamy duży wybór granitu w różnych odcieniach i niepowtarzalnych wzorach – gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby.

Blaty marmurowe

Blaty kuchenne marmurowe nie są często spotykane w naszym kraju, ponieważ marmur to skała wapienna i nie jest tak trwała i wytrzymała jak granit. Marmur zdecydowanie szybciej się odbarwia czy rysuje, a w kuchni ryzyko kontaktu z kwasami np. sokiem z cytryny czy octem jest duże. Dlatego marmur zalecamy do innych pomieszczeń np. łazienki.

Blaty z kwarcytu

W naszej ofercie posiadamy także blaty z konglomeratu kwarcowego. Są one bardzo odporne na zarysowania oraz zabrudzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Ich dużą zaletą jest to, że są równomiernie wybarwione i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Blaty z kwarcytu stają się coraz bardziej popularne i zyskują wielu zwolenników.


Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w galerii powyżej.
Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania - zapraszamy do współpracy!

bottom of page