top of page

Posadzki

© Copyright GRANIT.PL

Posadzki - Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Posadzki są niezwykle istotnym elementem aranżacji każdej powierzchni. Potrafią nadać jej specyficznego uroku oraz charakteru. Jest to inwestycja długoterminowa, dlatego tak istotne jest dobranie właściwych materiałów. Faktura, tonacja, odcień, paleta barw, czy wzornictwo muszą współgrać ze sobą tworząc niepowtarzalną całość. W zależności od charakteru danego miejsca oraz wymogów co do posadzki, można zestawić wiele materiałów ze sobą. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy bardzo bogate wzornictwo.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy o sporej możliwości obróbki kamienia, w najróżniejszych konfiguracjach i zestawieniach. Wymaga to niezwykłej precyzji oraz dużego zaangażowania, czego nam nie brakuje. Doświadczona kadra od lat dokłada starań, by jakość naszych wyrobów oraz usług przemawiała sama za siebie. Świadczy o tym nieustannie rosnąca rzesza zadowolonych klientów. Choć nasza firma zlokalizowana jest w Solcu Kujawskim, nieopodal Bydgoszczy, to obszarem działania dzięki nim obejmujemy całą Polskę, a w szczególności całe województwo kujawsko-pomorskie.

 

Posadzki kamienne

Posadzki kamienne są wyjątkowo urokliwym dopełnieniem każdego miejsca. Ich niepowtarzalne wzornictwo świetnie wpisuje się w każdą przestrzeń, poczynając od prywatnych budynków, przez użyteczności publicznej po przemysłowe kończąc. Swoją strukturą posadzki kamienne zapewniają szerokie pole do manewru pod względem aranżacji. Doskonale sprawdzą się nie tylko w samych wnętrzach, ale i poza nimi w warunkach zewnętrznych. Nieodzowną częścią ich charakterystyki jest również łatwość w utrzymaniu czystości oraz niewielka konieczność konserwacji.

 

Posadzki granitowe

Posadzki granitowe odznaczają się bogatą gamą odcieni i deseni, które świetnie współgrają ze światłem w swoim otoczeniu. W zależności od ich umiejscowienia można stosować formy polerowane, satynowane lub płomieniowane. Przekłada się to na szerokie możliwości wypełnienia przestrzeni. Ich naturalna struktura pozwala na długoletnie i bezstratne dla jakości użytkowanie. Granit jest jednym z najtwardszych znanych nam odmian kamienia. Z tego też względu posadzki granitowe są niezwykle odporne nie tylko na wszelkie zjawiska atmosferyczne, ale także na bezpośrednie działania czynnika ludzkiego.

Posadzki kamienne mają to do siebie, że potrafią zdominować niemal każde miejsce, szczególnie te o dużej i otwartej przestrzeni. Dość mocno przykuwają uwagę, co czyni je niezwykle atrakcyjnym elementem wykończenia. Estetyka sposobu ich wypolerowania, czy poziom zmatowienia potrafi bardzo dużo zmienić w charakterze miejsca ich wykorzystania. Co trzeba wyraźnie podkreślić to fakt, iż świetnie współgrają ze stalą, drewnem i szkłem. Ta ich elastyczność asymilacji z innymi surowcami, daje duże pole do popisu w kwestii wykończenia każdego wnętrza.

To co trzeba jeszcze zaznaczyć to fakt, iż kamień naturalny jak choćby np. granit, doskonale akumuluje ciepło, co czyni z niego idealne dopełnienie ogrzewania podłogowego. Także poza swoimi niebywałymi walorami wizualnymi, posadzki kamienne mają również wiele aspektów praktycznych oraz wbrew pozorom oszczędnościowych.

bottom of page