top of page
© Copyright GRANIT.PL

12000

Nagrobki granitowe - Bydgoszcz, Toruń

Nasza oferta obejmuje usługi kamieniarskie, w których doświadczenie zdobywamy już od 1979 roku. 

Bogate doświadczenie zawodowe, precyzja i estetyka wykonania wyróżniają nas na tle innych firm o podobnym profilu działalności. W każdym gotowym dziele wychodzącym spod naszej ręki można dostrzec kunszt naszych pracowników i niebywałą dokładność wykonania. 

W palecie naszych produktów znajdują się także nagrobki granitowe, które wykonujemy z najwyższej jakości granitu. Materiał ten jest nadzwyczaj wytrzymały i odporny na zmiany atmosferyczne, wodę, wilgoć, promienie słoneczne oraz upał i mróz a także zarysowania oraz pęknięcia. Drobne ryski powstałe podczas użytkowania można usunąć za pomocą polerowania. Jako, że kamień ten jest bardzo trwały, będzie wyglądał estetycznie przez wiele lat.

Posiadamy wiele różnych kolorów i wzorów granitu. Kolorystycznie granit pojawia się we wszystkich barwach: od zielonego, niebieskiego, szarego, czerwonego aż po kolor czarny. Cechą charakterystyczną tego kamienia naturalnego jest jego unikatowość, dlatego każdy slab posiada tak dużą różnorodność barw i odcieni, co czyni go niepowtarzalnym.

W dotyku granit jest gładki i zimny. Pozwala to na szybkie i łatwe czyszczenie oraz impregnację. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zamówienia, jeżeli chodzi o wygląd i kształt kamienia na pewno sprostamy oczekiwaniom naszych Klientów.

Wykonujemy nagrobki granitowe pojedyncze o wymiarach 80x180cm, nagrobki podwójne o wymiarach 180x180cm oraz grobowce. Jesteśmy w stanie przygotować również inne wymiary zgodnie z Państwa wymaganiami. Realizujemy również montaż nagrobków.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszymi usługami. Gwarantujemy profesjonalną oraz kompleksową obsługę. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy również do obejrzenia wzorów kamienia na miejscu w celu idealnego wyboru pożądanego surowca. Nasza siedziba znajduje się pomiędzy miejscowościami Bydgoszcz i Toruń, w Solcu-Kujawskim przy ulicy Unii Europejskiej 17, w województwie kujawsko-pomorskim.

bottom of page